Sarıkamış Snowboard Pisti

Sarıkamış’ın kayak ve snowboard gibi sporlara ev sahipliği yaptığını bilen çok az kişi vardır. Bu nedenle ülkemizde de söz konusu sporlara ilgi oldukça azdır. Ancak siz hem snowboard hem de kayak sporu ile tatilinizi geçirmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Sarıkamış, bu konuda sizlere birçok imkan sağlamaktadır. Bu nedenle her türlü kayak ve kayak benzeri sporlardan muazzam bir pist eşliğinde yararlanmanız söz konusudur. Sarıkamış’ta yaklaşık 25 km uzunluğunda bir pist vardır. Bu pist 5 etaptan oluşmaktadır. Bu nedenle kayak öğrenmek için son derece uygun bir pisti vardır. Sarıkamış snowboard öğrenmek isteyen kişiler için birçok imkanın yanı sıra eğitmen imkanı da sunmaktadır.

Sarıkamış otelleri arasında en iyi otellerden biri olan Ekinata Grand Toprak Hotel, hem kayak hem de snowboard öğrenmek isteyen kişiler için çeşitli hizmetler vermektedir. Toprak Hotel’in, deneyimli ve profesyonel eğitmenleri sayesinde istediğiniz zaman kayak veya snowboard öğrenebilmeniz mümkün. Söz konusu sporları sağlıklı öğrenebilmeniz açısından Sarıkamış size hem pist hem de verimli bir kar imkanı sunmaktadır. Bunun yanı sıra Sarıkamış’ta bulunan Ekinata Grand Toprak Hotel eğitmenleri, herkese söz konusu sporları öğretebilecek profesyonel eğitmenleri ile hizmet vermektedir. Konaklama keyfinizin yanı sıra kayak eğitmenlerinizle de karın ve kayağın keyfini rahatlıkla çıkarabilmeniz mümkün.

Sarıkamış Snowboard ve Kayak İçin Uygun Mu?

Ülkemizde karla birlikte hizmet veren birçok kayak pisti vardır. Ancak bu kayak pistleri ve kar tatili için bulunan mekanlar, size tam anlamıyla kayak tadı yaşatmaz ve bazı eksikleri halen mevcuttur. Sarıkamış snowboard öğreten otellerinin yanı sıra muazzam pisti ile de kayak meraklıları için bulunmaz bir nimettir. Bu nedenle 25 km’lik 4 etaplı pistten büyük bir zevk ile kayacağınızdan emin olabilirsiniz. Sarıkamış kaya pisti, dünyaca bilinen ve son derece önemli olan pistlerin başında gelmektedir.

Öte yandan Sarıkamış’a, Aralık ve Mart aylarında dünyada az bulunan son derece değerli olan bir kar çeşidi düşmektedir. Bu kar çeşidi “Kristal Kar” olarak adlandırılmaktadır. Kristal kar, kayak sporu için en uygun kar çeşidi olarak bilinmektedir. Bu nedenle birçok kayak sever söz konusu kar çeşidinin önemini iyi bilmektedir. Sizde Sarıkamış’ta snowboard veya kayak yaparak söz konusu kar eşliğinde mükemmel deneyimler kazanabilirsiniz. Sarıkamış’ın sunduğu ayrıcalıklar nedeniyle harika bir kar tatili sizi bekliyor diyebiliriz.

Ekinata Grand Toprak Hotel Kar Eğitmenleri

Sarıkamış’a gidecek olan ve daha önce herhangi bir kayak eğitimi almamış olan kişiler, söz konusu durum hakkında kara kara düşünmekten vazgeçebilir. Sarıkamış lüks otellerin başında yer alan Ekinata Grand Toprak Hotel, size kar eğitmenleri sayesinde kayak ve snowboard öğrenebilmeniz açısından son derece güzel imkanlar sağlamaktadır. Bu nedenle kayak sporu için en uygun pistlerden biri olan Sarıkamış’ı tercih ederken, kayak eğitmenlerinizin de sizi orada hazır olarak beklediğini bilmeniz yeterli olacaktır.

Sarıkamış’ta Tatil

Kış tatilleri aslında ülkemizde fazla tercih edilmez. Ancak kış tatili için vazgeçilmez seçeneklerden biri de Sarıkamış’tır. Hayallerinizdeki tatili Sarıkamış tatil seçenekleri sayesinde dilediğiniz gibi yaşayabilirsiniz. Sarıkamış’ta bulunan Ekinata Grand Toprak Hotel, sizin tatiliniz için en ideal konaklama yerlerinden biridir. Bunun yanı sıra eşsiz manzarası ve doğaya yakınlığı nedeniyle rüya gibi bir tatil geçirebilmeniz açısından size birçok olanak sunmaktadır. Öte yandan kayak hizmetleri sayesinde sizin huzur içinde kayak yapmanıza olanak sağlamaktadır. Kışın iş temposundan ve stresten uzaklaşmak için Sarıkamış en doğru seçenek olacaktır.