راکز آب گرم اسپا

مراکز آب گرم اسپا

به خودتان برسید…
اگر می خواهید آثار استرس زندگی شهری و خستگی های روزمره را از تن خود بزدائید، مراکز آب گرم اسپا یکی از جاهاییست که باید سری به آن بزنید. از ارائه ی امکانات اسپا در جوار مربیان مجرب و خوش برخورد هتل به شما بسیار خوشوقتیم. ما تعریف جدیدی از کیفیت برای زندگی تان داریم و با ارائه ی خدمات مراقبتی، آرامش فیزیکی لازم را به بدنتان هدیه می کنیم. سالن ورزش همگام با خواست های مشتریان حرکت می کند و با داشتن مکانی به نام ویتامین بار، سلامتی تان را همراهی می کنیم.

خدمات بدنسازی
برنامه های تمرینی با توجه به خواست مشتری و در جوار مربیان مجرب تدوین می گردد تا حس خوب در مشتریان تقویت شده و علاوه بر افزایش روحیه، بتوانند بدنی موزون و به دور از بیماری ها داشته باشند.
تردمیل
دوچرخه
برنامه های استفاده از دمبل
برنامه های پیشرفته ی هالتر

حمام ترکی

اولین مرحله از حمام ترکی، کیسه کشیدن ات که باعث نظافت پوست پس از تعریق می شود. کیسه مواد سمی جمع شده در منافذ پوست را تمیز می کند و با باز کردن منافذ پوست، ناصافی ها و زیبری ها را می زداید.

ماساژ با کف صابون
ماساژی بسیار آرامش بخش است که در آن کل بدن با کف صابون های طبیعی پوشانیده شده، ماساژ داده می شود.
سالن آرامش
سونا
حمام بخار
جکوزی
حمام شیر
استخر شوک
اتاق های مخصوص ماساژ

خدمات مخصوص ماساژ
برای سر تازه کردن ماهیچه ها، تمدد اعصاب، نرم شدن بدن و آرامش و خون رسانی آسان به سراسر بدنتان نیاز به ماساژی دارید که هتل اکیناتا گراند توپراک آنرا به شما ارزانی می دارد.

ماساژ تای
ماساژ تای بالغ بر 2500 سال است که در تایوان رواج دارد و یکی از هنرهای شفابخش سنتی تایلند به شمار می رود. ساختار اصلی این ماساژ از یوگای هندی و طب چینی نشات گرفته است. ماساژ تای در پرتو فلسفه و علوم خاور دور برای شفای روح و تن انسانها شکل گرفته است. از جهت تکنیکی می توان گفت در این ماساژبرای تعادل جریان انرژی بدنی، روی نقاطی از کانالهای انرژی فشار داده می شود و برای نرمش مفصلها و حرکات بدنی هم برخی حرکات یوگا بطور پاسیف اعمال می شوند.

ماساژ سنگی
ماساژ سنگی یکی از قدیمی ترین روش های درمانی است که حدود 3500 سال پیش در خاور دور توسط ین خوان یونگ کشف شد. در این روش سنگهایی با مواد معدنی مفید را گرم کرده روی نقاط خاصی از بدن می گذارند.
بالا بردن سوخت و ساز بدن
کمک به دفع مواد سمی از بدن
بالا بردن سطح ایمنی بدن
اکسیژن رسانی به سلولها
کمک به جذب موادی که در این ماساز مورد استفاده قرار می گیرند ( روغن های معطر)
کمک به تسکین دردها

ماساژ بالی
آرام بخش و متعادل کننده ی بدن
فشارهایی که روی نقاط انرژی بدن اعمال می شود، ضربات خفیف و برخی حرکات کششی در این ماساژ تاثیر عمیقی بر بافتهای ماهیچه ای دارد. این ماساژ به تعادل مراکز انرژی بدن کمک می کند و هماهنگی سیستم های درونی بدن را بالا می برد. روغن های طبیعی که همرا ه با این ماساژ به کار برده می شوند، انقباض های عضلانی را از بین برده و سطح انرژی بدن را افزایش می دهند و در نتیجه باعث ایجاد آرامش روحی و فیزیکی می شوند.

آروماتراپی
هر روغن گیاهی کاربردی منحصر به فرد دارد. برخی برای انبساط بدن و برخی برای دفع سمومات و برخی برای تازه کردن پوست مفیدند. آروماتراپی خاصیت آرامش بخش ماساژ را با خواص مفید روغنهای گیاهی عجین می کند. روغنهای گیاهی طبیعی، قابل استفاده در تمام نقاط بدن از جمله موها و صورت نیز می باشند و در هر منطقه از بدن به همراه ماساژی خاص از آنها استفاده می شود.

ماساژ عسل
ماساژ عسل برای رفع ورم و کاهش رسوب کلیسم در بافتهای بدن می شود. این ماساژ برای بیماران حمله ی عصبی هم توصیه می شود. توده های چربی بدن را تکه تکه کرده و دردهای مزمن ماهیچه ای را کاهش می دهد.

ماساژ طبی
ماساژ مدیکال یا طبی ماساژی است که از طرف دکتر به عنوان روشی درمانی تجویز می شود. ماساژهای طبی برای توانبخشی اعضای آسیب دیده ی بیماران ارائه می شوند تا کیفیت زندگی بیماران را بالا ببرند. این ماساژها علاوه بر فواید جسمانی، دارای فواید روحی نیز می باشند.

استخر شنای نیمه المپیک
لذت شنا در آب گرم در کنار منظره ی زیبای بارش برف از ساعت 8 صبح الی 22 شب. در این اثنا کودکانتان هم در استخر مخصوص کودک مشغول تفریح و بازی خواهند بود.

سونا

سونا باعث باز شدن مویرگ های پوست شده و فشار خون را متعادل می کند. دمای بدنتان را یکی دو درجه بالا می برد و بدین ترتیب سیستم ایمنی بدنتان را در برابر میکروب ها و ویروس ها مستحکم می سازد. اگر بیمار هستید و یا در معرض بیماری قرار دارید، سونا برای شما بسیار مفید خواهد بود. استفاده از سونا پس از فعالیت های ورزشی موجب می شود خستگی از تنتان بیرون برود.

ویتامین بار

پس از دریافت خدمات مراقبتی مانند ماساژ و سونا، می توانید در اتاق های مخصوص استراحت کنید و از نوشیدنی های سرد و گرمی که در ویتامین بار برایتان حاضر کرده ایم نوشیده و از سکوت و آرامش محیط نهایت لذت را ببرید.

سالن های بازی
بیلیارد
تنیس روی میز
اسکواژ