نقطه ی تلاقی برفهای کریستال و جنگل های کاج

موسسه ی ما صاحب سازه ای با معماری باشکوه بوده و در دامنه های بایراک تپه و در آغوش جنگل ساریچام قرار گرفته است. این موسسه در سال 2005 فعالیت خود را آغاز کرده و برای ارائه ی خدمات بهتر به مشتریان از طرف گروه اکیناتا تماما بازسازی شده است.

با چهره ی تماما جدید و محیطی صمیمی، مناظری بی بدیل، مکانی بسیار زیبا، غذاهایی که دلخواه تمام ذائه هاست، اتاق هایی راحت و خوش منظره، پرسنل مجرب و فعالیت هایی به یاد ماندنی، تعطیلاتی در خور رویایهایتان را برایتان به ارمغان آورده ایم.

برای رسیدن به تعطیلاتی که آروزی شماست با ما تماس بگیرید.

مکان های اقامت

هتل ما دارای 4 سوئیت سلطانی، 5 سوئیت و130 اتاق استاندارد می باشد که در کل شامل  145 اتاق می گردد و در محدوده ی منطقه ی کارس و ساریکامیش واقع شده است. در منطقه ی ساریکامیش 9 پیست اسکی وجود دارد و طول آنها در مجموع 25 کیلومتر می باشد. مسیر 2 پیست از قله به کارانلیک دره بوده و 5 پیست از قله به فاز یک می رسند. 2 پیست دیگر نیز از قله تا هتل  پایین می آیند.

3 تله سیژ در خدمت مشتریان می باشد. دو پیست مبتدی، 1 پیست آسان، 3 پیست متوسط و 3 پیست سخت داریم. محیط پیست Cross Country حدود 50 کیلومتر می باشد که 5 کیلومتر از آن از طرف فدراسیون کراس کانتری تسجیل شده است.

نوع اقامت

قیمت اتاق

نوع پانسیون

اقامت سینگل 1.5

فول

اتاق دوبل به ازای هر نفر

فول

اتاق سه گانه به ازای هر نفر

فول

    • قیمت ها شامل مالیات ارزش افزوده، صبحانه، ناهار و شام سلف سرویس، یک عدد نوشیدنی همراه با صرف غذا و دو بار سرویس قهوه در طی نشست های کاری می باشد.
    • مشتریان عزیز می توانند طی دوران اقامت در هتل از امکانات سالن بدنسازی، استخر سرپوشیده، حمام ترکی، سونا و پارکینگ سرپوشیده و روباز بطور رایگان استفاده نمایند.
    • اینترنت بدون سیم وایرلس در اتاق ها و تمام نواحی هتل بطور رایگان در اختیار مشتریان می باشد.

رستوران

رستوران اصلی کریستال با ظرفیت 250 نفر در سه نوبت صبح، ظهر و عصر به شکل سلف سرویس در خدمت مشتریان گرامی است. نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی که همرا ه با غذا صرف شود، رایگان محسوب می گردد.

رستوران Ala Carte ظرفیت 100 نفری دارد و برای شام پذیرای میهمانان عزیز خواهد بود. نوشیدنیهای غیر الکلی که همراه غذا صرف می شوند، رایگان و نوشیدنی های الکلی شامل هزینه می باشند.

کافه و بارها

در تمام بارهای موسسه اعم از اسنک بار، لابی بار، تراس بار و دیسکو بار، می توانید انواع نوشیدنی ها را دریافت کنید. علاوه بر این می توانید در کافه پاتیسری چای و قهوه میل نموده از قرابه ها و کیک های آن لذت ببرید.